header banner
Default

Mine, kocası tarafından vahşice öldürüldükten sonra altı ay sonra toprağa verildi


Table of Contents

  Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ (25) ile eşi Mithat Kocadağ (31) arasında yasak aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine Kocadağ’dan 6 ay boyunca haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına bu yönde hız verildi.

  Bir taraftan kazı çalışmaları devam ederken, aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat Kocadağ, canlı yayında suçunu itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

  GÖMDÜĞÜ YERİ GÖSTERDİ

  Mithat Kocadağ canlı yayında ekiplere genç kadını gömdüğü yeri tarif etti. Ekipler canlı yayında gelen itiraf ve yer gösterme sonrası kocanın tarif ettiği bölgeye geldi. Kocanın çuvala koyduğu eşini el arabası ile taşıyıp attığı ve üzerine çam ağaçlarının dalları ile örttüğü noktada, dallar titizlikle kaldırıldı ve bahsedilen çuval bulundu. Çuvalın ağzı açıldığında annenin cansız bedeni bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından cansız beden otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Mithat Kocadağ itirafın ardından canlı yayında ekipler tarafından gözaltına alındı. İstanbul’dan Denizli’ye getirilen Mithat Kocadağ, "Eşimin ilişkiye girdikten sonra boynunu 30 dakika boyunca sıktım" diyerek tüyleri ürpertti. Emniyetteki işlemlerinin ardından katil koca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Kocası tarafından vahşice öldürülüp gömülen Mine, 8 ay sonra toprağa verildi

  CESEDİ TANINMAYACAK HALDE

  Denizli’deki morga tanınmayacak halde olan cansız bedeni kaldırılan Mine’den alınan DNA örnekleri, sonrasında İzmir adli tıp kurumu morguna götürüldü. Burada DNA sonuçların kesinleşmesi ardından Mine Kocadağ’ın cansız bedeni 51 gün sonra ailesi tarafından morgdan alındı. Mine Kocadağ'ın cenazesi, ölümünün üzerinden 8 ay geçtikten sonra Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesinde gözyaşları içinde toprağa verildi.

  Kocası tarafından vahşice öldürülüp gömülen Mine, 8 ay sonra toprağa verildi

  Sources


  Article information

  Author: Samantha Carter

  Last Updated: 1700070603

  Views: 807

  Rating: 4.7 / 5 (66 voted)

  Reviews: 95% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Samantha Carter

  Birthday: 2002-02-07

  Address: 547 Marissa Oval, Lake Robert, TN 76886

  Phone: +4320441414892151

  Job: Article Writer

  Hobby: Aquarium Keeping, Singing, Animation, Skateboarding, Tennis, Mountain Climbing, Sewing

  Introduction: My name is Samantha Carter, I am a proficient, courageous, skilled, exquisite, dedicated, rare, bold person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.