header banner
Default

Kriptokoin com: MANA și SAND analiză


 1. Haberler
 2. Haberler

yayınlandı güncellendi

416

metaverse 1

metaverse 1

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Altcoin Buzz analistleri, hangi platformun lider olma açısından en iyi potansiyele sahip olduğunu görmek için metaverse coin projelerinden Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) arasında kapsamlı karşılaştırma yapıyor.

9 maddede metaverse coin kıyaslaması

VIDEO: EN İYİ METAVERSE COIN’LERİ!🔥 | SAND, ENJ, MANA ANALİZİ!🚀 | METAVERSE COIN'LERİNE YATIRIM YAPMAK?!💣
ICRYPEX
 1. Cüzdan uyumluluğu: Analistler, Decentraland’ın Sandbox’tan açıkça daha iyi performans gösterdiğini söylüyor çünkü kullanıcılar her iki proje için de piyasadaki herhangi bir ERC-20 cüzdanını kullanabilirken, Decentraland yakın zamanda Walletconnect ile Polygon kullanıcılarının da katılmasına izin veren bir köprü kurdu.
 2. Ölçeklenebilirlik: Her iki proje de Ethereum Blockchain üzerine inşa edildiğinden, yüksek gas ücretleri nedeniyle ölçeklenebilirlik kapasiteleri sınırlıdır, bu da ikisi içinde kitlesel benimsemeye uyum sağlamak için yetersiz ölçeklenebilirlik kapasitesine neden olur.
 3. Yönetim: Analistler, her iki projedeki yönetişim mekanizmasının çok benzer işlevlere sahip olduğu vurguluyor. Ancak, Decentraland daha yapılandırılmış bir oylama platformuna sahip olduğundan bir adım önde.
 4. Geliştirici ekip: Decentraland’ın akıllı sözleşme güvenliğinin garantörü olarak görev yapan sadece üç üyesi var. Sandbox ise çekirdek ekibinde beş üye ve beş danışman bulunduruyor.
 5. Sanal araziler: Analistlere göre Sandbox bu faktörü kazanıyor çünkü kullanıcıya hem OpenSea hem de Sandbox Marketplace’te arazi satın almak için daha fazla alternatif sunuyor. Bu arada, Decentraland’daki kullanıcılar yalnızca Decetranland Marketplace üzerinden alışveriş yapabilirler.
 6. Güncellemeler: Her iki metaverse coin platformunun da sürekli olarak yeni özellikler geliştirmesine rağmen, Sandbox’ın Ethereum’dan 100 kat daha az enerji kullanmak için bir Polygon NFT katman 2’ye geçişi, olağanüstü ölçeklenebilirliğe sahip platform için kritik bir gelişme olarak kabul ediliyor.
 7. Ortaklıklar: Decentraland’ın şimdiye kadarki ortaklıkları sadece Cyberpunk, Polygon ve Atari. Öte yandan Sandbox, OpenSea, The Walking Dead, Atari, Binance, Snoop Dog, Crypto Kitties vb. ile çok daha prestijli ortaklıklar sağladı.
 8. Platform erişimi: Sandbox, kullanıcılara bir e-posta, bir sosyal medya hesabı veya Gmail veya Metamask aracılığıyla da dahil olmak üzere daha erişilebilir alternatifler sunduğundan, Sandbox yine bu kriteri kazanıyor.
 9. Token geliştirme: Analistlere göre, Sandbox bu faktörde açık ara kazanıyor çünkü token geliştirmeden çok daha fazlasını geliştirerek metaverse için optimize edilmiş özellikler sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Metaverse Coin’lerin Lideri Kim? İşte MANA ve SAND Analizi!

# Decentraland (MANA) # Metaverse # Sandbox (SAND)

Sources


Article information

Author: Lori James

Last Updated: 1704347403

Views: 923

Rating: 4.7 / 5 (117 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Lori James

Birthday: 2015-09-11

Address: 64242 Alison Brook, Rojasside, CA 96459

Phone: +4497908949383643

Job: Physiotherapist

Hobby: Board Games, Puzzle Solving, Aquarium Keeping, Woodworking, Cycling, Cycling, Metalworking

Introduction: My name is Lori James, I am a accessible, ingenious, courageous, dear, proficient, receptive, venturesome person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.